Založit webové stránky nebo eShop

Toulavé boty

Někdo rád sedí doma za pecí, někdo podlehl novodobému trendu výprav do nákupních center. Jsou, ale ještě členové lidské smečky, kteří rádi vyrazí do přírody. Někteří za odpočinkem, někdeří si chtějí dokázat, že ještě jim to chodí, někteří jen tak.

Pak existuje zvláštní skupina těch, kteří se narodí s tím, že nevydrží na místě. 

Mají pořád na nohách "toulavé boty" a při pomyšlení několika dnů strávených někde mezi čtyřma stěnami, jim naskakuje osýpka !

Samozřejmě každý jsme něčím drženi někde nebo u někoho, ale pokud to jen trochu jde, vyrazíme na hory, do lesů, do přírody.

V téhle sekci se pokusím jak to dovolí čas, přidávat něco z mých potulek a cest. Nebude to nic velkolepého, žádné Himaláje nebo daleké země na východě - i když bych moc chtěl se podívat hodně na východ. Mnoho mých cest se věnuje právě monitoringu vzácných i běžných živočichů v neustále touze spatřit aspoň náznak toho, že tam někdy přede mnou byl vlk.

Je už to taková posedlost, ale dokážů se radovat i s malých pozorování ve svém okolí. Třeba letící Puštík bělavý je taky zážitkem, který pochopíte, až ho sami zažijete.

Kéž návštěvníkům to slouží jako inspirace, nebo návod jak strávit svůj volný čas.

 

TOPlist